خانه / مطالب آموزشی / آموزش ورد ۲۰۱۳-قسمت اول-معرفی نرم افزار

آموزش ورد ۲۰۱۳-قسمت اول-معرفی نرم افزار

فراوانی نرم افزار های قفل شکسته در بازار و همچنین بر روی سایت ها  باعث گردیده تا اکثر  کاربران ایرانی حد اقل مجموعه Office را بر روی سیستم خود داشته باشند و در کار کردن با آن دارای مهارت نسبی شده باشند.

اما نکته ای که ما را  بر آن داشت به آموزش ورد ۲۰۱۳ بپردازیم این بود که متوجه شدیم کاربران در سطح علمی بالاتری در کار با این نرم افزار قرار گرفته اند و همچنین محصولات آموزشی موجود در بازار  علاوه بر اینکه این موضوع را  نادیده گرفته اند حتی در بعضی از موارد فقط مباحث در نسخه های بسیار قدیمی Word را شامل میشوند و انگار این نرم افزار در سال های گذشته پیشرفتی را نداشته است!.

ما در این سایت تلاش میکنیم تا به صورت سریع و حرفه ای تمامی مباحث کار با Word 2013  را به گونه ای آموزش دهیم که هم کاربران مبتدی و حرفه ای را شامل شود.توصیه ما به کاربران مبتدی این است که  در یادگیری این مجموعه آموزش ها صبور و با تحمل باشند و مباحث را به صورت گام به گام  با دقتی خاص فرا گیرند تا در کار با نرم افزار دچار مشکل نشوند.

*توصیه ما یه شما فراگیران این آموزش این است که در پایان هر قسمت یک پروژه فرضی را  برای خود در نظر گرفته و آن را انجام دهید تا درصد یادگیری تان بالا رود.

درباره ی mohammad06

مطلب پیشنهادی

آموزش ورد ۲۰۱۳ قسمت هفتم-نمایش و مرتب سازی اسناد

در این آموزش میخواهیم نحوه نمایش و بزرگ نمایی اسناد  را به شما آموزش دهیم.برای این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *