خانه > مطالب آموزشی > آموزش ورد 2013-قسمت اول-معرفی نرم افزار

آموزش ورد 2013-قسمت اول-معرفی نرم افزار

فراوانی نرم افزار های قفل شکسته در بازار و همچنین بر روی سایت ها  باعث گردیده تا اکثر  کاربران ایرانی حد اقل مجموعه Office را بر روی سیستم خود داشته باشند و در کار کردن با آن دارای مهارت نسبی شده باشند.

اما نکته ای که ما را  بر آن داشت به آموزش ورد 2013 بپردازیم این بود که متوجه شدیم کاربران در سطح علمی بالاتری در کار با این نرم افزار قرار گرفته اند و همچنین محصولات آموزشی موجود در بازار  علاوه بر اینکه این موضوع را  نادیده گرفته اند حتی در بعضی از موارد فقط مباحث در نسخه های بسیار قدیمی Word را شامل میشوند و انگار این نرم افزار در سال های گذشته پیشرفتی را نداشته است!.

ما در این سایت تلاش میکنیم تا به صورت سریع و حرفه ای تمامی مباحث کار با Word 2013  را به گونه ای آموزش دهیم که هم کاربران مبتدی و حرفه ای را شامل شود.توصیه ما به کاربران مبتدی این است که  در یادگیری این مجموعه آموزش ها صبور و با تحمل باشند و مباحث را به صورت گام به گام  با دقتی خاص فرا گیرند تا در کار با نرم افزار دچار مشکل نشوند.

*توصیه ما یه شما فراگیران این آموزش این است که در پایان هر قسمت یک پروژه فرضی را  برای خود در نظر گرفته و آن را انجام دهید تا درصد یادگیری تان بالا رود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این یک وبسایت دمو است و با هدف تست ساخته شده است، هیچ‌یک از محصولات موجود در سایت برای فروش نبوده و امکان خرید از این وبسایت وجود ندارد. رد کردن